top of page

Fotografia Kobieca - Spotkanie z Martą

" Bycie silną kobietą w moim przypadku oznacza zagubienie pewnych ważnych cech. Bycie mama na cały etat wymaga nieustanne dbanie o innych... zagubiłam gdzieś po drodze "siebie".

Przeglądając strony na fb natknęłam się na fotografie Oli. Ujęły mnie swoją barwą, tajemniczością. Zwierzyłam się bliskiej mi osobie, że te zdjęcia to fajna pamiątka, życie cały czas rwie się do przodu a można to na chwilę zatrzymać.


Pewnego uroczystego dnia została mi wręczona tajemnicza koperta. Nic nie zdradzało jej zawartości, pomyślałam znając Martę będzie to skok ze spadochronu, szalony wyjazd… Jednak w pięknej kopercie było spełnione marzenie, zapakowane w piękne, eleganckie, indywidualne zaproszenie które oddawało charakter przyszłego spotkania.

Kiedy nadszedł ten dzień ogarnęła mnie panika, nie mam się w co ubrać do ciała przyklejania się latami dodatkowe kilogramy a na twarzy zmarszczki.. Piękny makijaż, włosy, miła rozmowa z Olą dała mi poczucie swobody, spontaniczności. Ola pomogła mi w pokonaniu swoich barier, zapewniała że jestem kobieca.

"Olu nie potrafię być zmyslowa" " potrafisz, potrafisz, potargaj włosy"

Jej obiektyw stał się głosem mojej duszy, subtelną kobiecością.

Ostatni kadr dał mi "oddech", zaczarował ten dzień, poczułam wewnętrzna radość, że potrafiłam się przełamać, uśmiechnąć się do swojego wnętrza... Bo nie uśmiechałam się do Oli, lustra czy selfi, nic nie mogłam poprawić bo nie widziałam żadnego ujęcia, słuchałam tylko głosu Oli, "Tak, tak, tak jest pięknie.


Tydzień wyczekiwania, zadawałam sobie pytania czy zobaczę na tych zdjęciach to na co czekam... A może to będzie tylko złudzenie, moje mylne wyobrażenie tej chwili.


Są... galeria zdjęć…oniemiałam….

Zakręciły mi się łzy szczęścia... juuupi zrobiłam to i jest tak jak marzyłam.


Ola to niezwykle ciepła osoba, przekraczasz próg studia i już wiesz, że masz do czynienia z profesjonalistą, nie musisz znać się na oświetleniu, scenografii, włosach czy makijażu, Ola wie gdzie będzie najpiękniej, najlepiej.


Dla mnie to czarodziejka która odczarowała mój Świat.. Jeśli czujesz, że to moment na Twoją Kobiecość nie wahaj się...


Dziękuję Kochana ♡ "

Kobieca sesja zdjęciowa Marty. Cudowny prezent od jej przyjaciółki.


Zapraszam do zapoznania się portfolio fotografii kobiecej w Warszawie oraz kontaktu w celu rezerwacji terminu sesji zdjęciowej: kontakt@aleksandragalewska.com

bottom of page