Szukaj

Kobieca sesja sensualna w apartamencie. Agata – zmysłowa i pewna siebie.

Sesja Agaty miała miejsce w pierwszej połowie grudnia. Lekko pochmurna pogoda nie popsuła nam nastroju i wszystko przebiegło w doskonałym klimacie. Agata myślała o sesji kobiecej już od kilku lat i właśnie teraz zdecydowała się ją wykonać.


Agata skontaktowała się ze mną mailowo. Od początku wiedziałam, że mam do czynienia z konkretną i pewną siebie kobietą. Prosiła o wykonanie zmysłowych zdjęć, które uchwyciłyby jej sensualność. Gdy spotkałyśmy się w dniu sesji moją szczególną uwagę przykuło jej sumienne i dokładne przygotowanie do sesji zdjęciowej. Wiedziałam już, że jej kadry będą takie jak ona - precyzyjne, przemyślane i staranne. A jej piękne blond włosy dodadzą zmysłowego charakteru całości.


Nasz pomysł na aranżację to przede wszystkim wykorzystanie delikatnego, rozproszonego światła oraz stworzenie apartamentowej atmosfery. Agata poddała się moim pomysłom dotyczącym aranżacji pomieszczeń i jednocześnie bardzo aktywnie uczestniczyła w dobieraniu garderoby.


W dniu kobiecej sesji zdjęciowej wykonany został delikatny makijaż, zgodnie ze wskazówkami Agaty, dodatkowo podkreślający jej urodę. Włosy ułożone zostały w fale lekko opadające na ramiona. Spodziewałam się, że na początku Agata może być lekko spięta czy niepewna. Tak zazwyczaj się dzieje. Jednak już od pierwszych kadrów bardzo świadomie prowadziła swoje ciało do zdjęć. Od razu znalazłyśmy wspólny fotograficzny język i dzień zdjęciowy przebiegł w miłej i bardzo kreatywnej atmosferze.


Poniżej przedstawiam Wam najlepsze ujęcia. Na szczególną uwagę zasługują fotografie w białej, nocnej bieliźnie wykonane w bezpośrednim sąsiedztwie okna w sypialni. To ostatnie kadry naszego spotkania. Powstały w dosłownie kilka minut. Są dowodem na to, że wraz z kolejnymi kadrami czujecie się swobodniej i pewniej. Zachwycają ogromnie.
Kobieca sesja zdjęciowa w Warszawie. Zapraszam: kontakt@aleksandragalewska.com