top of page

Kobieca sesja zdjęciowa - spotkanie z Karoliną


" Olu, otrzymałam wydruki, są przepiękne a to jak są zapakowane jest niesamowite! Czułam się jak dziecko na gwiazdkę;)


Chciałam bardzo konstruktywnie podejść do tej opinii bo tak jak Ty, uważam, że informacja zwrotna jest niezbędnym elementem rozwoju i doskonalenia, zwłaszcza, jeżeli można zrobić coś lepiej. Jednak po głębokiej analizie nie znalazłam żadnego elementu, z którego nie byłabym zadowolona, więc jedyne co mi pozostaje to podzielić się tym, co jest cudowne i co warto kontynuować:)


Zaczynając od początku: Komunikacja. 

Już w pierwszych mailach od Ciebie poczułam się indywidualnie traktowana, nie jak "kolejna klientka" tylko gość w Twoim pięknym portretowym świecie. Przewodnik do przygotowania do sesji to po prostu majstersztyk. Przeczytałam go chyba 5 razy i pełnił on swoistą formę terapii za każdym razem, kiedy pojawiały się myśli "to nie dla mnie, wyjdę beznadziejnie" itp. Bardzo pozytywnie nastroił mnie do naszego spotkania: dał poczucie bezpieczeństwa, wiedziałam czego mogę się spodziewać na każdym etapie, że wszystko będzie ok i będzie to super przygoda. W trakcie kolejnych etapów też zawsze otrzymywałam od Ciebie komplet informacji, zawsze w cudownym i serdecznym tonie.


Przygotowania:

To niesamowite jaką atmosferę stworzyłyście z Małgosią od wejścia! Z jednej strony wszystko było niesamowicie profesjonalne. Tak profesjonalne, że normalnie czułabym się speszona i skrępowana ale Wy Waszym podejściem, serdecznością i zaangażowaniem sprawiłyście, że czułam się niesamowicie komfortowo. Wszystko było tak dobrze i sprawnie zorganizowane, że nie czułam żadnego pośpiechu, napięcia, ciśnienia, to było bardzo relaksujące! Czułam się wysłuchana tak, że miałam do Was pełne zaufanie, że weźmiecie wszystkie moje obawy i prośby pod uwagę. Poświęciłyście mi bardzo dużo czasu i uwagi czego efekty były widoczne od razu: makijaż, fryzura i stylizacje. We wszystkim czułam się komfortowo, byłam sobą, nie czułam się przebrana/przemalowana/przeczesana. Poza tym czułam się jak gwiazda, najważniejsza osoba w pomieszczeniu-w dniu żadnego z moich dwóch ślubów, jako panna młoda nie czułam się tak wyjątkowo w trakcie przygotowań!


Sesja:

WOW! Twoje komentarze i zachwyty w trakcie bardzo dodawały mi pewności siebie, wszystkie podpowiedzi, wskazówki - w życiu nie wpadłabym na to, żeby ustawić się w określony sposób i to przyniesie takie efekty. Do tego masz mimikę twarzy opanowaną do perfekcji bo nawet przez moment powieka Ci nie drgnęła kiedy patrzyłaś na efekty na aparacie przez co miałam wrażenie, że wszystkie zdjęcia bez wyjątku wychodziły super a to też było budujące;) Nie wiem też jakim cudem nagle stanęłam przed obiektywem topless, kompletnie tego nie planowałam ale czułam się tak komfortowo, że jakoś tak samo wyszło. Bez stresu, zastanawiania się, dyskomfortu, po prostu atmosfera i zaufanie do Ciebie sprawiły, że poczułam, że to jest ok:)


Efekty:

To aż trudno opisać, jaką radość, ekscytację i szok czułam oglądając efekty Twojej pracy. Pierwszy raz spojrzałam na swoje zdjęcia bez zażenowania i myśli "o jezu jak fatalnie wyglądam, nie jestem fotogeniczna, wyglądam głupio". Pierwszy raz bez żadnego wstydu, zażenowania, żadnego "ale" pomyślałam o sobie "Wow, jestem piękna" - to jest coś bezcennego, po wielu latach kompleksów, niskiej samooceny itp. móc o sobie pomyśleć w ten sposób. Bardzo dziękuję Ci za ten prezent, który zostanie ze mną na zawsze.

Z przyjemnością dzielę się efektami tej sesji z koleżankami i będę zawsze gorąco Cię polecać, bo cała Twoja praca to coś więcej niż zdjęcia. To znalezienie w każdej z nas czegoś pięknego, naszego własnego, nie domalowanego, doubranego, przerobionego, tylko naszego osobistego i wyeksponowanie tego w najcudowniejszy sposób. 


Bardzo, bardzo, bardzo Ci za wszystko dziękuję!

Z przyjemnością powtórzę to za jakiś czas!


Dodatkowo, mój Kochany Mąż też podzielił się swoją opinią:) "Zawsze wiedziałem że moja Żonka poza wieloma zaletami, takimi jak ciepło, cierpliwość do mnie, rodzinność, zaradność, czułość, opiekuńczość, jest po prostu niesamowicie piękna. Ale dziękuję Ci za to, że ją w końcu do tego przekonałaś, moje zapewnienia nigdy nie wystarczyły, a teraz naprawdę widzę że patrzy na siebie inaczej. Dziękuję! " ".


Sesja zdjęciowa przepięknej Karoliny:Makijaż i włosy przygotowała Gosia Niemczak


Jesteś zainteresowana realizacją sesji zdjęciowej? Koniecznie odwiedź sekcję OFERTA oraz FAQ.


Zapraszam do kontaktu: kontakt@aleksandragalewska.com


bottom of page