Od dobrego zdjęcia do silnej marki osobistej. Sesja biznesowa, Warszawa

80% sukcesu to umiejętność pokazania się. - Woody Allen


Budowanie własnej marki osobistej to wymagający i długotrwały proces, w którym nie ma miejsca na przypadkowe działania. Od czego zacząć? Najlepiej od podstaw, czyli własnego wizerunku. I chociaż gotowy przepis na sukces nie istnieje, są pewne kroki, które zawsze sprawdzają się podczas tworzenia spójnej i wiarygodnej marki osobistej. Jednym z takich kroków jest profesjonalna sesja biznesowa. W dzisiejszym wpisie dowiesz się, dlaczego warto się na nią zdecydować i znajdziesz kilka pomysłów, jak w praktyce wykorzystać jej efekty, czyli formalne portrety oraz ujęcia sytuacyjne.Studyjna sesja biznesowa, czyli profesjonalizm na pierwszym planie


Studyjna sesja biznesowa bez wątpienia jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na stworzenie profesjonalnego wizerunku, zwłaszcza w Internecie. Pakiet formalnych portretów, które otrzymasz w ramach takiej sesji, z powodzeniem wykorzystasz do podniesienia jakości publikowanych przez siebie treści oraz jako kluczowy element autoprezentacji. Gdzie konkretnie? Oto kilka propozycji:


 • LinkedIn – dzięki profesjonalnemu portretowi uatrakcyjnisz swój profil i zadbasz o odpowiednią prezentację swoich kwalifikacji.

 • Facebook oraz Instagram – portret biznesowy sprawdzi się tutaj na przykład jako nowe zdjęcie profilowe lub uzupełnienie publikowanych przez Ciebie treści.

 • Strona internetowa – publikując swój portret, osobiście podpiszesz się pod jakością oferowanych usług i zyskasz zaufanie potencjalnych klientów.

 • Materiały promocyjne, ofertowe, prezentacje – dzięki wzbogaceniu ich o formalny portret, zyskają na atrakcyjności, przyciągną uwagę klientów i zdecydowanie się wyróżnią.

 • CV – profesjonalny i przemyślany wizerunek zawsze dobrze świadczy o kandydacie.


Sesja biznesowa w Warszawie pomoże Ci więc oprzeć Twoją markę osobistą na solidnym fundamencie: wiarygodnym wizerunku. Ale oprócz widocznych efektów w życiu zawodowym, zyskasz też dużo więcej: mnóstwo satysfakcji, a co za tym idzie – motywacji do dalszego działania. Zdecydowanie warto!


Przykładowe portrety biznesowe znajdziesz w moim PORTFOLIO.

Sesja wizerunkowa – Twoja marka w akcji


Silna marka osobista powinna być wartościowa, spójna, oparta na autentyczności, wysokiej jakości i kompetencjach. Jasne, to pewnie już wiesz. A jaka być nie powinna? Nudna ani oczywista! Jeśli szukasz sposobu na wzbogacenie komunikacji wizualnej i urozmaicenie publikowanych przez Ciebie treści, postaw na sesję wizerunkową Twojej marki osobistej. Pakiet zdjęć z takiego spotkania obejmuje zarówno klasyczne portrety biznesowe, jak również ujęcia sytuacyjne w konwencji lifestyle. Zdjęcia w tej stylistyce z powodzeniem wykorzystasz między innymi:

 • w mediach społecznościowych, takich jak Facebook oraz Instagram,

 • w kampanii sprzedażowej swojego produktu/usługi,

 • na Pintereście,

 • w materiałach reklamowych swojej firmy,

 • na stronie internetowej,

 • na blogu.