top of page

Od dobrego zdjęcia do silnej marki osobistej. Sesja biznesowa, Warszawa

80% sukcesu to umiejętność pokazania się. - Woody Allen


Budowanie własnej marki osobistej to wymagający i długotrwały proces, w którym nie ma miejsca na przypadkowe działania. Od czego zacząć? Najlepiej od podstaw, czyli własnego wizerunku. I chociaż gotowy przepis na sukces nie istnieje, są pewne kroki, które zawsze sprawdzają się podczas tworzenia spójnej i wiarygodnej marki osobistej. Jednym z takich kroków jest profesjonalna sesja biznesowa. W dzisiejszym wpisie dowiesz się, dlaczego warto się na nią zdecydować i znajdziesz kilka pomysłów, jak w praktyce wykorzystać jej efekty, czyli formalne portrety oraz ujęcia sytuacyjne.Studyjna sesja biznesowa, czyli profesjonalizm na pierwszym planie


Studyjna sesja biznesowa bez wątpienia jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na stworzenie profesjonalnego wizerunku, zwłaszcza w Internecie. Pakiet formalnych portretów, które otrzymasz w ramach takiej sesji, z powodzeniem wykorzystasz do podniesienia jakości publikowanych przez siebie treści oraz jako kluczowy element autoprezentacji. Gdzie konkretnie? Oto kilka propozycji:


 • LinkedIn – dzięki profesjonalnemu portretowi uatrakcyjnisz swój profil i zadbasz o odpowiednią prezentację swoich kwalifikacji.

 • Facebook oraz Instagram – portret biznesowy sprawdzi się tutaj na przykład jako nowe zdjęcie profilowe lub uzupełnienie publikowanych przez Ciebie treści.

 • Strona internetowa – publikując swój portret, osobiście podpiszesz się pod jakością oferowanych usług i zyskasz zaufanie potencjalnych klientów.

 • Materiały promocyjne, ofertowe, prezentacje – dzięki wzbogaceniu ich o formalny portret, zyskają na atrakcyjności, przyciągną uwagę klientów i zdecydowanie się wyróżnią.

 • CV – profesjonalny i przemyślany wizerunek zawsze dobrze świadczy o kandydacie.


Sesja biznesowa w Warszawie pomoże Ci więc oprzeć Twoją markę osobistą na solidnym fundamencie: wiarygodnym wizerunku. Ale oprócz widocznych efektów w życiu zawodowym, zyskasz też dużo więcej: mnóstwo satysfakcji, a co za tym idzie – motywacji do dalszego działania. Zdecydowanie warto!


Przykładowe portrety biznesowe znajdziesz w moim PORTFOLIO.


Sesja wizerunkowa – Twoja marka w akcji


Silna marka osobista powinna być wartościowa, spójna, oparta na autentyczności, wysokiej jakości i kompetencjach. Jasne, to pewnie już wiesz. A jaka być nie powinna? Nudna ani oczywista! Jeśli szukasz sposobu na wzbogacenie komunikacji wizualnej i urozmaicenie publikowanych przez Ciebie treści, postaw na sesję wizerunkową Twojej marki osobistej. Pakiet zdjęć z takiego spotkania obejmuje zarówno klasyczne portrety biznesowe, jak również ujęcia sytuacyjne w konwencji lifestyle. Zdjęcia w tej stylistyce z powodzeniem wykorzystasz między innymi:

 • w mediach społecznościowych, takich jak Facebook oraz Instagram,

 • w kampanii sprzedażowej swojego produktu/usługi,

 • na Pintereście,

 • w materiałach reklamowych swojej firmy,

 • na stronie internetowej,

 • na blogu.


Sesja wizerunkowa ma przede wszystkim pokazać Twoją pracę „od kuchni”, a Ciebie – w akcji. Właśnie dlatego świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie publikowanych przez Ciebie wpisów w mediach społecznościowych czy dłuższych treści – na przykład na blogu.


Sprawdź, jak przygotować się do sesji wizerunkowej:


Wizerunek: Twoja nowa tajna broń


Zdjęcia biznesowe kreują wizerunek, a wizerunek jest podstawą marki osobistej. Niezależnie od tego, czy opublikujesz je na swoim profilu zawodowym na Linkedinie, czy w luźnym wpisie na blogu, będą prezentować Twoje kompetencje w wiarygodny i profesjonalny sposób.

Zanim zapiszesz się na sesję biznesową, musisz tylko zastanowić się, jakich zdjęć potrzebujesz. Czasem do zmian wystarczy jeden dobry portret, czasem warto sięgnąć po więcej. To Ty decydujesz. Niezależnie od wyboru, sesja biznesowa będzie bardzo ważnym krokiem w rozwoju Twojej marki osobistej.


Potraktuj zdjęcia biznesowe jako Twoją nową wizytówkę i nieustannie rób dobre pierwsze wrażenie. A efekty? Zauważysz je szybciej niż się spodziewasz!


Więcej na temat studyjnej sesji biznesowej i sesji wizerunkowej przeczytasz w sekcji OFERTA.


Zapraszam do kontaktu:


bottom of page