Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Sesja zdjęciowa to strzał w dziesiątkę!

Zbliża się ważna okazja, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent idealny? Spokojnie. Tym razem obejdzie się bez nerwowego biegania po galeriach handlowych i podejmowania decyzji na ostatnią chwilę. Przygotowałam dla Ciebie specjalny zestaw ratunkowy właśnie na takie kryzysowe sytuacje: pakiet sesji zdjęciowej w prezencie.Sesja na prezent? Zdecydowanie tak!

Dlaczego warto? Bo kiedy zdecydujesz się podarować swojej mamie, siostrze, partnerce albo koleżance z pracy zaproszenie na sesję fotograficzną, tak naprawdę podarujesz jej cały pakiet przyjemności. Pakiet składający się nie tylko z profesjonalnych zdjęć, ale też ekscytującego procesu przygotowań, a co najważniejsze... czasu. Czasu tylko dla siebie, na oderwanie się od rzeczywistości, dostrzeżenie swoich mocnych stron, odkrycie w sobie czegoś nowego. Brzmi nieźle, prawda?


Co tu dużo mówić: jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, to właśnie udało Ci się go znaleźć. Bo sesja zdjęciowa to doświadczenie, a one zawsze są wyjątkowe. Pozostaje tylko jedna kwestia: jaką sesję wybrać na prezent? Czy lepiej sprawdzi się sesja sensualna, czy może zdjęcia wizerunkowe?

Sesja kobieca w prezencie – żeby celebrować kobiecość


Dla kogo? Sesja sensualna to wybór, który świetnie sprawdzi się w przypadku naprawdę bliskich Ci osób – najlepszej przyjaciółki, siostry czy mamy. To też idealny pomysł na romantyczny prezent dla Twojej partnerki. Pamiętaj, że wiek nie stanowi tu żadnego ograniczenia!


Z jakiej okazji? Ze względu na zmysłowy charakter zdjęć, sesja sensualna w Warszawie będzie idealnym prezentem na Dzień Kobiet, Walentynki, urodziny czy imieniny. Sprawdzi się również jako prezent z okazji zajścia w ciążę czy rocznicy ślubu.


Po co? Osoba, której podarujesz możliwość udziału w sesji sensualnej, będzie mogła:

  • na kilka godzin zapomnieć o swoich obowiązkach i problemach,

  • świetnie bawić się przed obiektywem, odkrywając przy tym swoją kobiecość i zmysłowość,

  • raz na zawsze wyrzucić kompleksy do kosza,

  • zyskać piękną pamiątkę, do której z przyjemnością będzie wracać przez lata,

  • nabrać pewności siebie i poczuć się swobodniej we własnym ciele.


Co obejmuje pakiet?

  • Spersonalizowane zaproszenie na sesję zdjęciową,