top of page

Wewnętrzne piękno każdej z nasKiedy ostatni raz spojrzałaś w lustro i zobaczyłaś w nim piękną, pewną siebie kobietę? Poczułaś, że najzwyczajniej w świecie lubisz siebie, akceptujesz swój wygląd, zapomniałaś o swoich wadach i skupiłaś się na tym, co Ci się w sobie podoba? Powinnaś, a właściwie wszystkie powinnyśmy, robić to jak najczęściej. Proste, prawda? Z tym, że nie do końca.


Codzienność często nie pozwala nam za dużo myśleć o sobie, a co dopiero zastanawiać się nad tym, co w sobie lubimy. Nieustannie odsuwamy swoje potrzeby na bok. Stawiamy na rodzinę czy sukcesy zawodowe, poświęcamy się obowiązkom, brakuje nam czasu i coraz częściej zdarza nam się zupełnie zapominać o swoich potrzebach. Brzmi znajomo? W takiej rzeczywistości nie ma miejsca na odkrywanie i docenianie siebie. A powinno być, bo to pozwala nam na ciągły rozwój i umacnianie swojego charakteru.


Samoakceptacja, poczucie własnej wartości i oparta na nich pewność siebie są jak permanentny kopniak w tyłek. Popychają nas do przodu, pozwalają pokonywać trudności i mierzyć się z niepowodzeniami. To dzięki nim możemy osiągać coraz więcej i czuć się dobrze ze sobą. To one stanowią źródło naszej wewnętrznej siły i rozwoju. Ale żeby zaakceptować siebie i zbudować poczucie własnej wartości, potrzebujemy silnych fundamentów. Musimy dostrzec swoje wewnętrzne piękno. No dobra, a jak to się właściwie robi?


Nie mogę zaoferować Ci prostego przepisu na sukces, ale jako fotograf mogę zaproponować Ci coś innego – możliwość zdefiniowana swojego piękna na nowo. Profesjonalna sesja zdjęciowa może odkryć przed Tobą naprawdę wiele. Stojąc za obiektywem widzę dużo więcej niż tylko fryzurę, makijaż, sylwetkę czy ubrania. Widzę charakter. Dostrzegam go w postawie, sposobie poruszania się, w prostych gestach czy uśmiechu. Widzę siłę. Samo stanięcie przed obiektywem wymaga odwagi i gotowości do skonfrontowania się z samą sobą. I właśnie to staram się pokazywać na moich zdjęciach.


Dlaczego zwracam na to uwagę? Bo chcę, żebyś zapamiętała, że profesjonalna sesja kobieca nie polega tylko na utrwaleniu urody – ona i tak przeminie. Ale siła bijąca z naszego oblicza, głębia naszych oczu czy uśmiech – to wszystko pozostanie. Gwarantuję Ci, że kiedy zobaczysz się na profesjonalnie wykonanych zdjęciach, spojrzysz na siebie zupełnie inaczej niż wcześniej. Zapomnisz o kompleksach, które od lat nie dawały Ci spokoju, przestaniesz przejmować się tym, co kiedyś ktoś tam powiedział na Twój temat. Dostrzeżesz więcej. Może nawet uśmiechniesz się do samej siebie. A to naprawdę ważny krok w budowaniu zdrowej relacji z samą sobą.


Kobieca sesja zdjęciowa w Warszawie to opcja absolutnie dla każdego. Nawet jeśli nigdy nie pozowałaś przed aparatem, nie lubisz być w centrum uwagi lub jesteś po prostu nieśmiała, nie bój się. Niezależnie od tego, czy jest to sesja sensualna, czy też chodzi o portret biznesowy, możesz czuć się całkiem swobodnie. Napisz do mnie, ustalimy wszystkie szczegóły, spotkamy się na sesji, a po kilku chwilach przed obiektywem na pewno się rozluźnisz i będziesz świetnie bawić.


Sesja kobieca w Warszawie to niezapomniane przeżycie i niezwykła pamiątka. Możesz sama się na nią zdecydować lub podarować taką możliwość bliskiej Ci osobie – w końcu każdej z nas przyda się czasem chwila tylko dla siebie.


Zapraszam do zapoznania się z pełnym PORTFOLIO .

Jeśli jesteś zainteresowana realizacją sesji zdjęciowej koniecznie odwiedź sekcję z OFERTĄ oraz często zadawanymi pytaniam FAQ.bottom of page