top of page

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

[Q]: W jaki sposób i z jak dużym wyprzedzeniem mogę zarezerwować sesję zdjęciową?

 

Ogromnie się cieszę, że to właśnie ze mną chcesz zrealizować kobiecą sesję zdjęciową! Napisz do mnie około dwa miesiące wcześniej, a na pewno znajdziemy dogodny termin spotkania. Po ustaleniu ramowych warunków naszej współpracy, poproszę Cię o wpłatę zadatku. To gwarancja rezerwacji terminu. 

 

[Q]: Czy istnieje możliwość zmiany zarezerwowanego terminu?

Doskonale rozumiem, że życie przynosi różne niespodzianki, dlatego oferuję możliwość jednorazowej zmiany terminu bez utraty zadatku.

 

[Q]: Czy przed sesją spotkamy się, aby omówić koncepcję i pomysły na zdjęcia?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz ode mnie obszerny przewodnik dotyczący stylistyki sesji, przygotowań swojego ciała oraz garderoby do naszego spotkania. Jeśli nadal będziesz miała pytania czy wątpliwości, będę do Twojej dyspozycji. 

 

[Q]: W jakie dni realizowane są sesje zdjęciowe?

Kobiece sesje zdjęciowe w Warszawie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych. Nie pracujemy w weekendy.

 

[Q]: Czy istnieje możliwość zarezerwowania sesji bez makijażu?

Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej robi naprawdę ogromną różnicę - to 1/3 sukcesu! Jeśli jednak najlepiej czujesz się w makijażu wykonanym samodzielnie lub przez zaufaną Ci osobę, wybierz opcję sesji bez wizażu. Szczegóły znajdziesz na stronie OFERTA.

 

[Q]: Na jaki koszt powinnam się przygotować?

Ceny pakietów sesji kobiecych zaczynają się od 2150 PLN, ale od razu zaznaczę, że większość moich klientek wydaje na swoje zdjęcia więcej. Wszystkie szczegóły dotyczące dostępnych pakietów otrzymasz ode mnie mailowo. Zapraszam do kontaktu.

[Q]: Jak bardzo retuszujesz zdjęcia? Czy usuniesz moje niedoskonałości, zmarszczki, przebarwienia?

Bardzo bym chciała, aby zdjęcia, które otrzymasz, przedstawiały CIEBIE.
Tak, usuwam takie niedokonaności, jak krostki, strupki, opryszczkę czy cienie pod oczami. Nie modyfikuję jednak Twoich rysów twarzy, sylwetki czy stałych elementów urody, takich jak tatuaże i znamiona (chyba, że o to poprosisz). Pamiętaj też, że sama musisz zadbać o estetyczny manicure i pedicure, usunięcie niechcianego owłosienia czy kondycję swoich włosów.

 

[Q]: „Nigdy nie pozowałam, nie jestem modelką, chyba sobie nie poradzę…”

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Pokazanie Ci, jak się ustawić, gdzie usiąść, co zrobić z dłońmi czy włosami stanowi część mojej pracy. Nie martw się, zdecydowana większość kobiet, z którymi pracuję nigdy wcześniej nie miała sesji zdjęciowej. Obiecuję poprowadzić Cię przez całą sesję tak, by Twoja sylwetka prezentowała się jak najlepiej, a zdjęcia zachwycały. Od Ciebie wymagam zaufania, dobrej energii i współpracy podczas zdjęć. Więcej o pozowaniu możesz przeczytać na moim blogu: BLOG.

 

[Q]: Czy powinnam w jakiś szczególny sposób przygotować swoje ciało do sesji zdjęciowej?

Tak! Na kilka dni przed kobiecą sesją zdjęciową zadbaj o nawilżenie całego ciała - wypijaj minimum dwa litry wody dziennie i stosuj dodatkową porcję balsamów i olejków. Pamiętaj o przygotowaniu paznokci, usuń niechciane owłosienie. Więcej szczegółów otrzymasz ode mnie w przewodniku do sesji zdjęciowej.

 

[Q]: Jakie stylizacje powinnam przygotować?

Zawsze powtarzam, że najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, gdy klientka ma na sobie stylizacje, które lubi i w których czuje się swobodnie. Nie kupuj drogich, wymyślnych kreacji. Nie przynoś ubrań, które zazwyczaj kurzą się na wieszaku. Chcę Cię sfotografować w Twoich ulubionych stylizacjach. Wszystkie szczegóły dotyczące tego, ile opcji powinnaś przygotować, znajdziesz w przewodniku, który otrzymasz po zarezerwowaniu terminu kobiecej sesji zdjęciowej. Więcej o stylizacjach przeczytasz też na BLOGU.

[Q]: Gdzie odbędzie się moja sesja zdjęciowa?

Moje studio znajduje się na warszawskim Żoliborzu - kilka ujęć znajdziesz na BLOGu.

​​​​

[Q]: Czy moje zdjęcia zostaną opublikowane na Twojej stronie internetowej/w mediach społecznościowych?

 

Moim ogromnym marzeniem jest móc pokazywać innym zdjęcia ze wszystkich sesji zdjęciowych, które wykonuję. Rozumiem jednak, że część z Was chce zachować je tylko dla siebie. Dlatego też NIGDY nie publikuję zdjęć bez wcześniej udzielonej zgody. Niektóre klientki są tak dumne ze swoich zdjęć, że z radością godzą się na ich publikację, podczas gdy inne zachowują całość wyłącznie dla najbliższych lub pozwalają na publikację jedynie tych ujęć, na których pozostają anonimowe. Nie obawiaj się, decyzja o publikacji ZAWSZE należy do Ciebie. Ustalimy to dopiero, gdy zobaczysz finalny efekt sesji zdjęciowej.

[Q]: Czy zajmujesz się fotografią dzieci, par, ślubów, eventów?

Moją specjalizacją i ogromną pasją jest fotografia kobiet. To Wam poświęcam cały swój zawodowy czas i energię. Fotografię rodzinną czy reportażową zostawiam innym specjalistom.

bottom of page